"Умілі ручки"

ВІВТОРОК 15:00 - 16:00
Четвепр 15:00 - 16:00

Мета:

формування творчих здібностей вихованців у процесі навчально-творчої діяльностіу.

Основні завдання полягають у формуванні таких компетентностей:

• пізнавальної: ознайомлення з основними напрямами та техніками декоративно-ужиткового мистецтва;
  • практичної: формування вмінь і навичок роботи з різними матеріалами та інструментами; виготовлення виробів;
  • творчої: формування творчої особистості, її художнього смаку, пізнавального інтересу, творчої уяви, фантазії; задоволення потреб особистості у творчій самореалізації;
  • соціальної: розвиток стійкого інтересу до народного мистецтва,        його історії та традицій; оволодіння культурою праці; виховання позитивних якостей емоційно-вольової сфери (самостійність, наполегливість, працелюбність тощо); уміння співпрацювати; виховання доброзичливості й товариськості.

ПЛАНУВАННЯ РОБОТИ

Мистецтво творчих здібностей і обдарування дітей знаходиться на кінчиках їхніх пальців. Від пальців, образно кажучи, виходять найтонші струмочки, що живлять джерело творчої думки. Іншими словами: чим більше майстерності в дитячій долоньці, тим розумнішою є дитина.

В.О.Сухомлинський

Творчий початок народжує в дитині живу фантазію, живу уяву. Творчість за природою своєю засновано на бажанні зробити щось, що до тебе ще ніким не було зроблено, або хоча б те, що до тебе існувало, але зробити по-новому, по-своєму, краще. Інакше кажучи, творчий початок в людині – це завжди прагнення вперед, до кращого, до прогресу, до досконалості і, звичайно, до прекрасного в найвищому і широкому сенсі цього поняття.

Програма гуртка націлена на те, щоб задовольнити потребу дитини займатися улюбленим видом діяльності, випробувати різні прийоми і способи зображення оточуючого світу. Особливістю даної програми є те, що вона дає можливість кожному реально відкрити для себе чарівний світ декоративно-прикладного мистецтва, проявляти і реалізовувати свої творчі здібності.

Мета роботи гуртка: розвиток художньо-творчих здібностей через забезпечення емоційно-образного сприйняття дійсності, естетичних почуттів і уяви.

Основні завдання гуртка

Освітні: поглиблення і розширення знань про різні напрямки і види мистецтв; матеріали та інструменти, що використовуються на гуртку; освоїти техніки виконання різних видів робіт.

Виховні: виховання працьовитості, посидючості, терпіння, вміння довести розпочату справу до кінця, почуття задоволення від спільної роботи та взаємодопомоги і колективізму. економічного відношення до використовуваних матеріалів, розвиток основ культури праці.

Розвиваючі: розвивати творчі здібності на основі знань, умінь і навичок дітей, пам’ять, увагу, окомір, дрібну моторику рук, образне і логічне мислення, художній.

РОБОТА У ТЕХНІЦІ КВІЛІНГ

ПЛАСТИЛІНОГРАФІЯ