Новини

Щирі вітання від педагогічного та учнівського колективів переможцям ІІ етапу та учасникам ІІІ обласного етапу Всеукраїнських предметних олімпіад.

Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому – вчіться, дізнавайтесь нове, розвивайтеся. Успіхів вам, натхнення, творчості і позитиву кожен день!
Школа пишається вами і бажає успіхів у всіх ваших починаннях!

За 1 місце у Всеукраїнському конкурсі малюнка «Я ДИТИНА! Я МАЛЮЮ!» нагороджено учня 6 класу Беспалова Максима.

Учні Новогорівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів

є постійними учасниками (11 рік!!!) Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу "КОЛОСОК". Цього річ ми не змінили традиції і взяли активну участь у "КОЛОСОК осінній - 2021". Дітям, як завжди, сподобалися цікаві, захоплюючі завдання. З нетерпінням чекаємо на результати. Координатор Лисенко Юлія.

Триває проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

Так 4 грудня відбулися олімпіади з правознавства та фізики а 5 грудня з хімії та німецької мови. Наш заклад представляли такі учні:

з фізики: Циган Марина (9 клас) та Бондаренко Ілля(8 клас);
з правознавства: Булка Катерина (9 клас) та Іващенко Надія(9клас);
хімії: Катречко Діана(7клас), Циган Марина, Булка Катерина,(9 клас)
німецької мови: Кальчева Тетяна(10 клас) та Заєць Анастасія(8клас).

ІІ етап ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

У закладах Роздольської громади стартував ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад
27 листопада в Новогорівському закладі загальної середньої освіти Роздольської громади стартував (очно-дистанційний) ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад.
Він розпочався з олімпіади по географіїї, наш навчальний заклад представляли: Андрусяк Мар'яна, учениця 10 класу, Іващенко Надія та Циган Марина, учениці 9 класу, Давиденко Вікторія, учениця 8 класу.
28 листопала відбулася олімпіада з української мови та літератури. Представниками закладу були: Андрусяк Мар'яна, учениця 10 класу, Іващенко Надія, учениця 9 класу, Катречко Діана, учениця 7 класу та Бондаренко Ілля, учень 8 класу.
Щиро вітаємо учасників учнівських олімпіад! Зичимо міцного здоров’я, успіхів та натхнення на нові перемоги!
Дякуємо наставникам за професіоналізм у своїй справі.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ

Вітаємо переможців мовознавчого фотоквесту до Дня української мови та писемності!!! І місце - Решетнікова Ангеліна (6 кл.), ІІ місце - Мельникова Злата (2 клас), ІІІ місце - Візіренко Марина (10 клас). Дівчатка - ви справжні розумнички!!!

УВАГА! КОНКУРС!

До Дня народження школи, а це 15 листопада оголошується конкурс на створення логотипу закладу. Це конкурс, у якому можуть взяти участь учні закладу з 1-11 класу, окремо можуть прийматись розробки, створені класом. Логотипи на конкурс приймаються до 12листопада 2021 року (включно) на електронну адресу [email protected] з позначкою "Конкурс логотипів".

Умови конкурсу:
-державною мовою;
-врахувати традиції закладу;
-відповідає сучасним вимогам української школи;
-оригінальність. Переможець за результатами конкурсу отримає подарунок.
Переможець буде оголошений на лінійці 15.11.2021.
УВАГА! Логотипи після 12.11.2021 до розгляду не приймаються!

Всеукраїнський онлайн-урок ''Обери професію своєї мрії''

Учні 7-11 класів Новогорівського закладу взяли участь у рекорді Всеукраїнського рівня.

12 жовтня стали учасниками Всеукраїнського онлайн-уроку ''Обери професію своєї мрії''
Дуже приємно було слухати та бачити людей різних професій, які досягли успіхів у своїй діяльності.

Перше засідання Президентської ради

Розпочався новий навчальний рік. У закладі працює самоврядування.

10 вересня провели перше засідання Президентської ради онлайн з використанням засобів Google-meet. Був узгоджений план роботи на І перше півріччя. Скоригували  план роботи у дистпнційній формі, обговорили пропозиції щодо запланованих заходів. Домовились про партнерство у роботі. З рішення Президентської ради від 10.09.2021 №1 можна познайомитись на сайті закладу у розділі «Самоврядування».