Сторінка для вчителів

19.12.2020

Лист-звернення до вчителів Тетяни Озерової

НАГАДУВАННЯ ДЛЯ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ У ЗВЯЗКУ З ПОСИЛЕННЯМ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ З 8 по 24 СІЧНЯ 2021 РОКУ

☝У зв'язку з погіршенням епідемічної ситуації Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».
Згідно з пунктом 3 постанови в період з 08 січня 2021 року до 24 січня 2021 року включно заборонено відвідування закладів освіти незалежно від форми власності її здобувачами, крім закладів дошкільної освіти та спеціальних закладів освіти.
Управління Державної служби якості освіти рекомендує у разі проведення в освітніх закладах, згідно з графіком освітнього процесу у зазначений проміжок часу, дистанційного навчання якомога зручнішим зробити графік навчання, особливо учням початкової школи.

<div>
<a style=