"Пам'ять"

КРАЄЗНАВЧІ НАРИСИ ЗАПОРІЗЬКОГО КРАЮ

17 листопада 2021 р. комунальним закладом «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» було проведено Обласну краєзнавчу конференцію учнівської молоді «Краєзнавчі нариси Запорізького краю», присвячену 30-й річниці незалежності України.

За результатами попереднього оцінювання тез до безпосередньої участі у Конференції було запрошено авторів кращих робіт з різних куточків Запорізької області.
Наш заклад представляла учениця 7 класу - Катречко Діана зі своїм керівником – Мельниковою Іриною Олександрівною. Вітаємо з успішним виступом у Конференції! Бажаємо успіхів та нових звершень!

фото

За участь у обласній краєзнавчій конференції учнівської молоді «Краєзнавчі нариси Запорізького краю», присвяченої 30-й річниці незалежності України, була нагороджена дипломом вихованка гуртка «Пам‘ять» Катречко Діана, яка достойно представила наш заклад на обласному рівні.