Відкриті уроки

10.02.2022

10.02.2022 року атестаційна комісія завітала на урок математики з теми: «Доповнення правильного дробу до одиниці» у 5 класі, який провела Акатова Неллі Іванівна. У зв’язку з тим, що у закладі дистанційна форма навчання, урок проведений засобами Google Meet. Епіграфом до уроку стали слова                               С. Ковалевської: «Математика – це наука, яка вимагає найбільшої фантазії».
Для створення емоційного фону Неллі Іванівна використала нейрогімнастику для рук. Актуалізацію опорних знань здійснила за допомогою вікторини «Звичайні дроби» на «Wordwall». Навчально-пізнавальну діяльність, формування компетентностей проводила шляхом роботи на дошці «Jamboard». Використала Гімнастику для очей, яка необхідна під час роботи з комп’ютером.  Здобуті знання учні застосували під час виконання Експрес-контролю № 49 «Доповнення правильного дробу до одиниці» «Наурок». Цікаво те, що10 лютого День частування Домовичка. Рефлексією на уроці став подарунок дітям –  «тортик від Домовичка».

10.01.2022

19 січня атестаційна комісія завітала на урок літературного читання в 4 класі - вчитель Кузнєцова Галина Володимирівна. Розділ ,,Зимовий серпантин,, з теми: Юлія Смоль "Різдвяна пригода". Ольга Кваша "Колядки"(репродукція). Різдвяні традиції рідного краю. Микола Леонтович "Щедрик".

Цікаво було спостерігати, як діти демонстрували навички читання вголос, показували театралізоване викрадення різдвяної зірки та її повернення, майстерно виконали ,,Щедрик,, М. Леонтовича.

28.12.2021

"Хто любить спорт, той здоровий і бадьорий" під таким гаслом відбувся відкритий урок фізичної культури у 11 класі. Вчитель, Рекуненко Олексій Вікторович, приділяє велику увагу фізичному стану та емоційному настрою учнів.

23.12.2021

Урок історії "Козацька Україна. Богдан Хмельницький" у 5 класі. (вчитель Мельникова Ірина Олександрівна)

Надзвичайно цікаво було спостерігати за уроком, який пройшов на достатньо високому рівні. Діти не тільки з захопленням брали участь у роботі, але й показували реальні знання та прагнення до навчання.

13.12.2021

13 грудня адміністрація закладу та класний керівник 6 класу, мали змогу відвідати відкритий урок з зарубіжної літератури прекрасного вчителя, майстра своєї справи, Гусакової Тетяни Володимирівни. Урок проводився у 6-му класі з теми "Подорож Скруджа у часі і просторі. Динаміка образу Скруджа. Причини його духовного переродження"
Урок був побудований на найвищому рівні. Тема уроку є актуальною і повністю розкритою. Учні були заздалегідь підготовлені до уроку, всі ознайомились із твором. Велику увагу вчитель приділив наочності і використання ІКТ на уроці літератури, що були доцільно обрані і використані під час проведення уроку.
Шановна Тетяно Володимирівно, вітаю Вас та учнів 6 класу.

Відкритий урок з німецької мови в 7 класі

4 грудня 2019 р. учні 7 класу разом з вчителем німецької мови Бушуєвою Аллою Борисівною запросили вчителів школи на цікавий, пізнавальний, захоплюючий та смачний відкритий урок з німецької мови (тема: "Essen"). Школярі продемонстрували свої комунікативні вміння розмовляти іноземною мовою, проявили свої творчі здібності у створенні проектів, навчилися брати інтерв'ю з даної теми, працювати в групах, а також пригощали присутніх власноруч зробленими Bananenbrot)))) Дякуємо Аллі Борисівні за приємні емоції та піднесений настрій!!!

Відкритий урок з української літератури в 5 класі

07 листопада 2019 рок учні 5 класу на своєму уроці приймали гостей. Урок української літератури з теми: В.К.Королів-Старий. «Хуха-Моховинка». Добро і зло в казці. Світлий, життєствердний погляд на світ» підготувала Ліра Олена Олексіївна.