Адміністрація школи

Директор школи - Лисенко Юлія Вікторівна,
освіта вища,спеціальність за дипломом: "Педагогіка і методика середньої освіти. Географія", кваліфікація: магістр педагогічної освіти. Викладач географії, вчмтель економіки, організатор краєзнавчо-туристичної роботи середнього загально освітнього закладу ІІІ ступеню. Стаж педагогічної роботи - 11 років.

Заступник директора з навчально-виховної роботи - Катречко Галина Василівна,
освіта вища, спеціальність за дипломом: викладач історії, хімії, біології.Стаж педагогічної роботи - 27 роки, керівної роботи - 5 років. Методична робота в межах ОТГ.

Заступник директора з виховної роботи - Ліра Олена Олексіївна,
освіта вища, за спеціальністю - філолог, викладач української мови та літератури, педагогічне звання - "Старший вчитель", стаж педагогічної роботи - 28 років, керівної роботи - 12 років.